Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama The Met: Live in HD Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru
Rejstřík /
 
Výročí tento měsíc /
 
Přáníčka.net 
 
 
DUŠÍN&BIDLO Mirek&Dlouhé Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Mirek&Dlouhé DUŠÍN&BIDLO

Mirek Dušín
Kdy přesně jsem se narodil si příliš nepamatuji. Při procházce večerními Stínadly mě totiž přetáhl štětináč přes hlavu Dlouhým (dřevěným) bidlem, následkem čehož nastala značná ztráta paměti. Všechny moje skutky tak znám pouze z vyprávění mého přítele Jaroslava Foglara. A jelikož nemám důvodu mu nevěřit, snažím se i nadále pokračovat v činech bohulibých a morálně hodnotných. Například o posledních prázdninách jsem na bicyklu objížděl všechny vodní plochy v okolí a jal se upozorňovat koupající, aby přehřátí neskákali do vody. Většina však mé dobře míněné rady nebrala na vědomí, což mě natolik dohřálo, že jsem se nakonec sám musel koupající slasti vyhnout.
Na on-line rozhovor se moc těším. Rychlonožka mi říkal, že mé odpovědi se tak dostanou mezi lid rychleji, než tomu bylo u nových čísel Mladého hlasatele s našimi příběhy. Tomu však, nezlobte se, příliš nevěřím! Ale i tak to zpestří naši činnost.

Dlouhé Bidlo
Narodilo jsem se ve znamení štíra 6. listopadu v jednom sklepení, jelikož má matka nestihla včas vyšourat na denní světlo. Dětství jsem prožilo obklopeno uhlím, domácí havětí a rodiči. Svou školní docházku jsem zahájilo v 9 letech, jelikož matka nedokázala spočítat, nastal-li ten správný čas. Ve škole jsem vynikalo jsem zejména v chemii a v běhu. Několikrát jsem obdrželo dvojku z chování a čtyřku z literatury. Před závěrečným vysvědčením jsem se seznámilo s Bohoušem, který je zrádce a se Štětináčem, který zná všelijaká kouzla a umí vycvičit různá zvířata, například krysu, tchoře, či ploštici.
Nemám rád mléko, zpěv, Rychlé šípy a táborové ohně. Naopak miluji krysu Eulálii, kouření a tmu, z kteréžto mám slabý zrak. K narozeninám si od svých šestnáctých narozenin přeji spoustu bohatství, ale doposud se mi to nikdy nesplnilo. Ve svém volném čase pomáhám slabým. Vymýtilo bych dobrou náladu, chci ať je všude mír.

 
 
 
Články o osobnosti   Z NetHovorů:
17.10.2001
  
 
 
 
Medailony /
medailony hereček, herců, režisérů ...
 
 
 
Vyhledávání /
  Dle jména:
  Fulltext:
 
Divadlo žije! 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru